Oznamy 29/2024

Deti a mládež (chlapcov a dievčatá) našej farnosti srdečne pozývame na Farský miništrantský tábor, ktorý sa tento rok bude konať v Matiaške v termíne od 29.7.- 2.8.2024. Cena je 60€/osoba. (Cena zahŕňa cestovné, plná penzia, 4x nocľah, vstupy k vode, animátorský dozor, plavba výletnou loďou Bohemia na Domaši a občerstvenie). Prihlasovanie prostred. farského úradu.

Dnes 21.7. sa bude konať Deň Rodiny v našej farnosti. Všetky rodiny farnosti srdečne pozývame o 15:30 do priestorov obecnej Včelnice, kde bude pripravený súťažno-zábavný program spojený s občerstvením. Všetky rodiny sú vítané. Viac info. na plagáte.

Nedeľu 28.7. budeme sláviť chrámový sviatok vo Vinnom. Slávnostná odpustová sv. Omša bude o 10:30. Po sv. Omši prijmite pozvanie na pripravené agapé pri chráme. Verím, že väčšina z nášho spoločenstva toto pozvanie príjme, aby sme získali hojné milosti pre seba a našich blízkych.

Milí veriaci, náš bubeník farského zboru, ktorého si Pán povolal do večnosti bol hlavným živiteľom svojej rodiny. Pre pomoc a podporu pozostalých bol zriadený transparentný účet na ktorý aj Vás pozývame prispieť ako kto môže: SK25 0900 0000 0052 1896 6601. V mene manželky a detí vopred Ďakujeme.

22. septembra 2024 nedeľu sa uskutoční Národný pochod za život v Košiciach. Pripravme sa prosím na hojnú účasť.