Oznamy 35/2022

Budúcu nedeľu 4.9. po sv. Liturgii požehnáme aktovky žiakom našej farnosti

Sobotu 10.9. srdečne pozývame všetkých chlapov farnosti na pomoc s prípravou dreva na zimu.

V súvislosti s tým vyhlasujeme súťaž o najvýkonnejšiu pílu a najsilnejšieho káľača. Vyhodnotenie s občerstvením bude v závere podujatia.

Nedeľu 11.9. popoludní pripravujeme Farský deň spojený s rozlúčkou s prázdninovou slobodou. Konať sa bude na farskom dvore. Pripravený bude príjemný program s občerstvením.

Súčasťou podujatia bude súťaž o najchutnejší koláč veriacej.

Vo štvrtok 15.9.2022, na sviatok Spolutrpiacej Bohorodičky sa uskutoční tradičná púť gréckokatolíkov Košickej eparchie do Máriapócsu. Hlavným slúžiteľom bude o.  archimadrita Petro Bereš – protosynkel Mukačevskej eparchie.  Zapísať sa a zaplatiť cestovné 15 € môžete v sakristii. Podrobný program púte je na farskej nástenke. Srdečne vás pozývame.