Oznamy 47/2022

Zajtra pondelok 21.11. pozývame mládež našej farnosti z príležitosti sviatku Vstupu Pres. Bohorodičky do chrámu na požehnanie detí v závere sv. liturgie s myrovaním.

Taktiež pozývame mládež našej farnosti na piatkové stretko na fare, lebo začíname s prípravou programu na sviatky Narodenia Pána. Neotáľajte, aby ste mohli zabojovať o hlavnú postavu.

Srdečne pozývame veriacich našej farnosti a všetkých ľudí dobrej vôle na benefičný vianočný koncert 11.12.2022 do Košíc spoločným autobusom so zastávkou na vianočných trhoch a prehliadkou vyzdobeného centra Košíc.

Prihlásiť sa môžete v sakristii. Viac info. na plagáte.

V sakristii máme voľnopredajné kalendáre z redakcie Misionár, môžete si ich zakúpiť za 3€/kus.

Prostredníctvom našich kurátorov, prosíme o uhradenie zvonického príspevku za rok 2022  15€/ domácnosť.

Kto by bol ochotný tento  rok darovať do chrámu vianočný stromček nech sa prosím prihlási v sakristii.

Touto cestou vyjadrujeme úprimne Pán Boh zaplať:
Z krstu Julianky Pestuchovej dar na chrám                                      100€
Pán Boh zaplať a požehnaj!