Oznamy 51/2022

Pozývame účinkujúcu mládež našej farnosti na nácvik Jasličkovej akadémie štvrtok o 16:00 a piatok o 18:00.

Chorým a imobilným seniorom vo vašej domácnosti doprajte prosím do štvrtku dôstojnú duchovnú prípravu na sviatky (Spoveď, Eucharistia, duch. rozhovor s kňazom). Čas a dátum prosím dohodnúť telefonicky.

Na štedrý deň, nakoľko pripadá na sobotu, nás viaže iba zdržanlivosť od mäsa.

Nedeľu 25.12. Vás domov môžu prísť v popoludňajších hodinách potešiť naši betlehemci. Potrebné je nahlásiť sa v sakristii.

Farnosť Trnava pri Laborci v spolupráci s Obecným úradom Vás srdečne pozýva na slávnostnú Vianočnú akadémiu detí z našej farnosti a obce, ktorá sa uskutoční pondelok 26.12. o 15:30 v miestnej sále kultúrneho domu. Všetci ste srdečne pozvaní.

Eparchia Košice v spolupráci s o. z. Byzantinos vydali v tomto predvianočnom čase spoločenskú hru Mikuláš ide k nám. Námetom bola spoločenská hra, ktorá vznikla na Ukrajine. Jej prekladom a vydaním chceme podporiť vojnou skúšaný ukrajinsky národ. Niekoľko kusov máme v sakristii.
Cena hry je 16,90 €.

V sakristii máme rôzne voľnopredajné kalendáre a podielové knihy a kalendáre spolku sv. C. a M., môžete si ich zakúpiť/ vyzdvihnúť s uhradením členského príspevku.

Doterajšej matke Ružencového spoločenstva našej farnosti pani Agnese Horaničovej ďakujeme za roky tejto služby, a zároveň nástupkyni pani Drahomíre Jenčíkovej touto cestou prajeme veľa Božích milosti.

Prostredníctvom našich kurátorov, prosíme o uhradenie zvonického príspevku za rok 2022  15€/ domácnosť.