Oznamy 6/2023

Sobotu 11.2. bude 1. zádušná sobota s hramotami.
Pozývame vás aktualizovať menný zoznam zosnulých z vašich rodín.

Všetky deti a mládež našej farnosti srdečne pozývame na farský karneval sobotu 11.2. do kultúrneho domu so začiatkom o 15:00. Nezabudnite si poriadnu masku, dobrú náladu, súťaživosť, a ak sa viete deliť s kamarátmi, aj niečo malé pod zub.

Sobotu 25.2. pozývame rodiny i jednotlivcov našej farnosti na spoločný farský výlet na Hrebienok do Tatier s prehliadkou ľadového domu. Svoj záujem, prosím, hláste v sakristii alebo telefonicky do 19.2. Viac info. priebežne.

Rada pre mládež Košickej eparchie ponúka (nielen) mladým už 3. ročník spoločného prežívania blížiaceho sa pôstneho obdobia skrze aktivitu Návrat 40. Návrat 40 ponúka mladým konkrétny modlitbový plán na celé pôstne obdobie, záväzky k askéze, spoločenstvo 5 – 7 členných skupín zvlásť mužov a zvlásť žien a príbehy svätosti biblických postáv. Prihlásiť sa môžu (nielen) mladí od 14 rokov na www.aetos.sk, kde nájdu aj bližšie informácie.