Oznamy 35/2003

Budúci prvopiat. týždeň srdečne pozývame veriacich našej farnosti pristúpiť k sviatosti zmierenia, obzvlášť pozývam aj našu mládež k spovedi pred začiatkom nového školského roka.

Nedeľu 3.9. pozývame našich žiakov a študentov, aby si na sv. liturgiu doniesli aj svoje aktovky. V závere sv. liturgie ich spolu požehnáme.

Nedeľu 3.9. o 15:00 srdečne pozývame našich žiakov, študentov a ich rodičov a starých rodičov na ,,rozlúčku s prázdninovou slobodou“  na fare. Pripravený bude zábavný program s opekačkou.

Prosíme rodičov detí 3. ročníka základných škôl z územia našej farnosti, aby prihlásili v sakristii svoje deti na prípravu na 1. sv. Spoveď a Eucharistiu najneskôr do 20.9.2023.

Pripomíname, že deti 3. ročníka prerušujú prijímanie Eucharistie a rodičia sú povinný svoje dieťa o tom poučiť! a kňazovi to dieťa predstaviť, aby mu Eucharistiu podal až po náležitej príprave.