Oznamy 51/2023

Pozývame účinkujúcu mládež našej farnosti na nácvik Jasličkovej akadémie štvrtok o 17:30 a piatok o 19:00 v kultúrnom dome.

Chorým a imobilným seniorom vo vašej domácnosti doprajte prosím do štvrtku dôstojnú duchovnú prípravu na sviatky (Spoveď, Eucharistia, duch. rozhovor s kňazom). Čas a dátum prosím dohodnúť telefonicky.

Na štedrý deň, nakoľko pripadá na nedeľu, nás viaže iba zdržanlivosť od mäsa.

Pondelok 25.12. Vás domov môžu prísť v popoludňajších hodinách potešiť naši betlehemci. Potrebné je nahlásiť sa v sakristii.

Farnosť Trnava pri Laborci v spolupráci s Obecným úradom Vás srdečne pozýva na slávnostnú Vianočnú akadémiu detí z našej farnosti a obce, ktorá sa uskutoční pondelok 26.12. o 15:00 v miestnej sále kultúrneho domu. Všetci ste srdečne pozvaní.

Komisia pre mládež ponúka možnosť prihlásiť sa na animátorskú školu môžu mladím z farností Košickej eparchie vo veku od 16 rokov (t.j. v školskom roku 2023/2024 dosiahnu vek 16 rokov) a to do 6. januára 2024

V sakristii máme:

-voľnopredajné kalendáre otcov Redemptoristov 3€/kus,