Oznamy 52/2023

Zajtra pondelok 25.12. od 13:30 Vás domov môžu prísť potešiť naši betlehemci. Potrebné je nahlásiť sa v sakristii!

Farnosť Trnava pri Laborci v spolupráci s Obecným úradom Trnava pri Laborci Vás srdečne pozýva na slávnostnú Jasličkovú pobožnosť našich detí z našej farnosti a obce, ktorá sa uskutoční utorok 26.12. o 15:00 v miestnej sále kultúrneho domu. Všetci ste srdečne pozvaní.

Michalovský protopresbyterát srdečne pozýva rodiny a mládež našej farnosti na Silvestrovské korčuľovanie. Začiatok je o 14:30 na zimnom štadióne v Michalovciach modlitbou s vladykom Milanom. Vstupné je dobrovoľne.

Komisia pre mládež ponúka možnosť prihlásiť sa na animátorskú školu. Prihlásiť sa môžu mladí z farností Košickej eparchie vo veku od 16 rokov (t.j. v školskom roku 2023/2024 dosiahnu vek 16 rokov) a to do

6. januára 2024

V sakristii máme: