Oznamy 12/2024

Piatok o 18:00 pozývame mládež našej farnosti na nácvik zboru.

Sobotu 23.3. pozývame veriacich našej farnosti o 10:30 na spoločnú predsviatočnú sv. spoveď s vyslúžením sviatosti Pomazania chorých.

Spoveď chorých bude pondelok 25.3. dopoludnia.

S blížiacim sa koncom pôstu budeme potrebovať kvet. výzdobu hrobu a chrámu na Paschu. Prosíme Vás zapojiť sa do zbierky na kvety.

Aj tento rok sa bude 22.3. konať Extrémna krížová cesta. Začiatok 17:30 kostol Michalovce- Stráňany. Trasa povedie aj cez Trnavu pri Laborci a Vinné s dĺžkou 30,9 km. Všetci sme srdečne pozvaní. Viac info. a registrácia na www.ekc.sk.

Rada pre mládež Košickej eparchie pozýva mladých vo veku od 16 do 35 rokov na Putovnú duchovnú obnovu s vladykom Cyrilom. Uskutoční sa na počas víkendu, 22. – 24. marca, na trase Ruskov – katedrála Narodenia Presvätej Bohorodičky v Košiciach. Témou obnovy je biblické putovanie učeníkov s Ježišom do Jeruzalema na Kvetnú nedeľu, s podtémou Cesta učeníka: Boj o čnosti. Prihlásiť sa môžete online do 17. marca. Ďalšie informácie nájdete na plagáte alebo sociálnych sieťach.